Obsluha průmyslových robotů

Náplň práce: Kalení, navařování a svařování pomocí jednoduchého programování průmyslového robota vybaveného laserem.
Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb), balení hotových zakázek, nárazově drobné zámečnické práce.
Požadavky: loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, zaměření na splnění úkolu, schopnost pracovat v týmu, chuť učit se, technické myšlení, čtení v technických výkresech (výkresy strojních součástí a nástrojů), manuální zručnost. Svářečské kvalifikace, příp. vazačský či jeřábnický průkaz, alespoň základní znalosti o tepelném zpracování ocelí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Vše naučíme.
Nabízíme: zajímavá a různorodá práce s nejnovějšími technologiemi, přátelský kolektiv, stravenkový paušál+pitný režim, 25 dní dovolené. V prvním roce smlouva na dobu určitou , pak po vzájemné dohodě na neurčito.
Jsme úspěšná rodinná firma fungující od r. 2005 s menším kolektivem. Naším cílem je stabilní a sehraný kolektiv, nikoliv fluktuace zaměstnanců. V případě zájmu je zde možnost profesního růstu.

Plat od:
33 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Nástup:
02.04.2024
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Mužíková
605767945
muzikova|matexpm#com