Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Hornová Jana, e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
- tvorba a udržování plánů pro systémové architektury (hardware a software) pro digitalizaci procesů v průmyslové výrobě a volitelné odvozování požadavků na produkty, které předáváte produktovému managementu
- podpora zákazníků s ohledem na "celkové náklady na vlastnictví (TCO)", abyste vyvinuli nejefektivnější řešení a vytvořili architekturu ze stávající infrastruktury a nových řešení
- v průběhu projektu sledování implementace definované architektury a úzká spolupráce s manažerem projektu digitalizace
- zajištění vysoké úrovně místních projektových jednotek ve vámi přidělených zemích
- kontrolní schůzky s regiony o nových požadavcích zákazníků a identifikace požadované odborné znalosti regionálních projektových jednotek

Požadavky:

- vzdělání v oboru inženýrství nebo informatiky a zkušenosti s vývojem systémových architektur v oblasti digitalizace výhodou
- zkušenosti s a vedením týmů ve středně velkých projektech vítána
- kromě toho máte pracovní zkušenosti v oblasti výrobního a / nebo zpracovatelského průmyslu
- ochota cestovat
- plynulá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody:5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plat od:
90 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Jana Hornová
jana#hornova#ext|siemens#com

Články ze světa práce

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?