Nákupčí

Kdo jsme:
Jsme česko-americká společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o. Jsme jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí. Samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.
Náplň práce:
o Budeš mít na starosti zajištění nákupu zboží od zahraničních dodavatelů.
o Budeš se starat o plánování a monitoring skladových zásob.
o Budeš zpracovávat analýzy a vytvářet přehledy.
o Povedeš agendu spojenou s dovozem (celní řízení, zajištění přeprav, atp.).
o Budeš jednat s dodavateli v angličtině
Očekáváme:
o Zaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup.
o Orientace v problematice importu a mezinárodní přepravy výhodou.
o Komunikační a organizační schopnosti.
o Znalost angličtiny písmem na komunikativní úrovni.
o Samostatnost, spolehlivost, loajalita.
o Počítačová gramotnost (MS Office - zejména Excel).
Na co je možné se těšit:
o Nabízíme zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
o Poskytneme zázemí rostoucí prosperující společnosti.
o Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy).
o Pracujeme v mladém, perspektivním kolektivu.
o Máme k dispozici podporu zkušených kolegů v ČR i USA, ochotných vždy pomoci.
o Možnost osobního růstu - získání profesních a odborných zkušeností.
o Stravenky, 20 dní dovolené.

První kontakt e-mailem.

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Třebíč
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Ředitel/manažer nákupu
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Roman Holub
info|stronghand#eu