Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

§97 e)

Benešová Lenka, e-mail: l.benesova@nh-hotels.com

CO VÁS ČEKÁ?
- přijímaní a registrování hostů nejen s úsměvem, ale také v souladu se stanovenými postupy, včetně kreditních formalit
- vedení účtů hostů v aktuálním stavu, přesně a pohotově, s použitím hotelového systému
- starost o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu, odcházel s pozitivním zážitkem
- odhlašování hostů, přijímání plateb za jejich účty
- přidělování a blokování pokojů, předběžná registrace hostů podle předem daného systému
- prodej pokojů hostům, kteří dorazili bez předchozí rezervace tak, aby byla dosažena maximální sazba za pokoj
- komunikace s oddělením housekeepingu ohledně uvolněných pokojů
- zpracovávání rezervací provedených na recepci
- noční audit
- zkrátka pomoci nám s tím, aby měli hosté náš hotel rádi a opět se k nám vraceli

CO OČEKÁVÁME MY?

- člověka se zkušeností na stejné pracovní pozici (výhodou)
- člověka, který vyřeší hostovo přání či stížnost jak v ČJ, tak i v AJ
- člověka, který se přátelí nejen s počítačem (MS Office), ale i s kolegy a hosty především
- člověka, který je flexibilní a dynamický

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
- zaměstnanecké stravování zdarma
- 5 týdnů dovolené
- příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 2.000Kč
- zaměstnanecká party 2x/ročně
- zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)
- možnost využít hotelové fitness centrum zdarma
- možnost zřízení Multisport benefit karty za 350Kč/měsíc

Plat od:
30 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
18.09.2023
Obor a Profese:
Recepční
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Lenka Benešová
257 153 332
l#benesova|nh-hotels#com