Tesaři

Co bude Vaším úkolem:
" montáž prefabrikovaných konstrukcí na bázi dřeva
" dokončení venkovních dřevěných prvků a přílepků stavby
" montáž sádrokartonových a sádrovláknitých desek a provedení instalačních stěn
" montáž podlah suchou technikou
" pokládka podlahových krytin
" montáž vnitřních dveří

Co od Vás čekáme?
" vyučen v oboru tesař, stolař, truhlář
" orientaci ve výkresové dokumentaci
" zkušenosti a praxi v oboru
" zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
" časovou flexibilitu z důvodu montáže po celé ČR a v zahraničí
" manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

" Co vám nabídneme:
" nástup ihned
" nástupní mzda 25-32.000 Kč, po zaučení až 50.000 Kč
" 5 týdnů řádné dovolené
" zaměstnanecké výhody a benefity při splnění určitých podmínek
(příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování,
příspěvek na dětskou rekreaci, odměny při životním jubileu a další)

Hlásit se na e-mail personalni@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 205, 602 539 323 nebo 554 252 174, 725 978 308 /7-15 hodin/ nebo denně osobně od 7.00 hodin do 15.00 hodin.

Plat od:
25 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Bruntál
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Tesař
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ludmila Mlčáková
554252205, 602539323
personalni|rdrymarov#cz