Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

DĚLNÍCI NA PÍSKOVÉM HOSPODÁŘSTVÍ

POŽADUJEME: fyzická zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha velínu. Práce je svým charakterem vhodná i pro ženy
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příplatek za odpolední směnu 5 Kč, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč na měsíc, týdenní pracovní fond 37,5 hodin, příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky, poukázka na volnočasové aktivity v hodnotě 3.000 Kč na rok, náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Ing. Martina Jančíková, tel. +420 739 056 303, popř. e-mail: martina.jancikova@prometgroup.eu
Ov.tel.: 6.3.

Plat od:
20 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
07.03.2024
Obor a Profese:
Hutník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Martina Jančíková
739 056 303
martina#jancikova|prometcs#eu