Svářeči

Náplň práce: broušení a příprava materiálu; ruční zámečnické práce - např. vrtání, řezání závitů; bodové sváření.
Požadavky: čtení výkresové dokumentace výhodou, používání měřidel, praxe na podobném místě výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené nad rámec ZP; příspěvek na dojíždění; Cafeteria; příspěvek na dovolenou, Vánoce; kurzy německého jazyka; odměny za pracovní jubilea; zvýhodněné stravování v areálu společnosti, aj.
Kontakt telefonicky ve všední dny 8:00 - 15:00 hodin, e-mailem nebo osobně.

Plat od:
23 000 - 28 000 Kč
Pracoviště:
Český Krumlov
Nástup:
01.06.2023
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Bc. Petra Mejdrechová
734 256 003, 380 301 323
p#mejdrechova|dittrich-greipl#com