Strojírenští technici technologové, normovači

Prvotní kontakt:
Telefon: 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) Plánování technologie nových výrob úseku elektromobility motorových vozidel.

Pracovní náplň: Plánování, koordinace, kontrolní aktivity a dohled na realizaci nových projektů výrobních linek vysokovoltážních baterií pro elektromobily (BEV a PHEV) v ČR.
Místo činnosti: Mladá Boleslav

Určeno pro: Vhodné pro všechny věkové kategorie, rádi se potkáme i s absolventy škol (SŠ, VŠ).

Vzdělání: středoškolské SPŠ nebo ÚSO s praxí nebo VŠ vzdělání (Bc., Mgr., Ing.) technického směru v oblasti strojírenství, konstrukce strojů a zařízení průmyslových výrobních linek, obecná strojírenská výroba, elektro.

Zapracování do problematiky, procesů a technoologií zajištěno.

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 až C1 nebo NJ stupeň B2. Časová flexibilita podmínkou.

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství či elektrozařízení výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce HV-Baterií vítána.

Odměňování: Nástupní mzda dle stupně vzdělání, ÚSO, stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 38.000,- Kč do 57.000. Možnost dalšího finančního postupu. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí.

Přijďte si k nám rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové éře mobility. Pro absolventy zajímavý start.

Nástup: 1.9.2022. Možný dle dohody i před 1.9.2022 !
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

-Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, další benefity

Plat od:
38 000 - 57 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
01.09.2022
Obor a Profese:
Plánovač výroby
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Petr Siegel
733 550 169
zivotopis|engitec-office#cz

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.