Odborní účetní všeobecní

Nováková Vendulka, tel.: 737 244 179 e-mail: vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
Požadujeme:
státní občanství ČR, znalost účetnictví v souladu se zák. o účetnictví č. 563/1991 Sb., uživatelská znalost PC, MS OFFICE, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána.
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské ekonomické vzdělání v magisterském studijním nebo bakalářském programu nebo vyšší odborné vzdělání, (popř. maturitní vzdělání ekonomického směru)
Náplň práce:
" vykonává činnosti hlavní účetní a správce rozpočtu ve smyslu zákona č. 320/2001 Sb.
" zpracovává a účtuje příjmové účty státního rozpočtu, včetně přepisu pohledávek a závazků a jejich úhrad přes internetové bankovnictví
" provádí předpis a zúčtování všech vymáhaných pohledávek,
" provádí evidenci faktur a platebních poukazů, včetně jejich úhrad
" provádí účetní odpisy vymáhaných pohledávek,
" při své činnosti se řídí obecně závaznými právními předpisy, Vnitřním a kancelářským řádem a vnitřními předpisy soudu.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky v hodnotě 120,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na MustiSport kartu
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu

Plat od:
23 390 - 34 370 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
20.03.2023
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Nováková Vendulka
251443243
vnovakova|osoud#pha9#justice#cz