Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Náplň práce: vstupní / průběžná / výstupní kontrola materiálu, kontrola kvality hotových výrobků, příprava vzorků, práce s PC a systémem SAP.
Požadavky: zodpovědnost, flexibilita, důslednost, znalost práce na PC, základní znalost NJ výhodou, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední), zkušenosti na obdobné pracovní pozici výhodou.
Nabízíme: plat od 20.000 do 25.000,-Kč, bonusy k platu, naturální odměny. Nástup možný ihned.

Bližší informace poskytne Pavlína Růžičková, Eva Blažková na Tel. 388 304 210 nebo osobně na adrese: Nebahovská 68, 383 01 Prachatice.

Plat od:
24 000 Kč
Pracoviště:
Prachatice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Pavlína Růžičková
+420 739 374 926
pavla#ruzickova|fetter-service#de