Odborní asistenti v administrativě

Pracoviště Střílky
- Náplň práce: Asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.
- Požadujeme: mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout a vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů, základní znalost PPC kampaní, umění psát texty
- Výhodou: vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: možnost učit se novým věcem, profesní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz

Plat od:
21 800 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Úředník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Renata Trávníčková
kariera|naturescare#cz