Odborní asistenti v administrativě

pracoviště Střílky
- Náplň práce: tvorba etiket, zajišťování produktových obrázků, fotografií a textů a jejich následná evidence, zadávání informací o produktech do informačního softwaru a jejich editace, kontrola a aktualizace ceníků, komunikace s vybranými odběrateli, koordinace s grafikem ohledně inzercí
- Požadujeme: loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup
- Oceníme: ochotu učit se novým věcem, osobní nasazení, týmového hráče, dobré zvládání stresu a zátěží
- Výhodou: je zkušenost v této oblasti a základní znalost MS office a také anglického jazyka, znalost práce v podnikovém informačním systému (ERP), především ve skladové agendě (K2)
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: profesní růst, slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Plat od:
23 000 - 32 000 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Úředník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Diana Vavřinová
kariera|naturescare#cz