Elektrotechnici a technici energetici

Náplň práce:

" Vytváření konceptů a schémat pro zástavbu elektronickych a elektrických součástek pro použití v bateriových sadách pro automobilové, železniční a letecké aplikace
" Vytváření prototypové a výrobní dokumentace v souvislosti s elektonickými moduly, elektromotory a výkonovými elektronickými moduly
" Vytváření technických výkresů komponent vhodných pro prototypovou a sériovou výrobu
" Vyjednávání se zákazníky a dodavateli
" Toleranční analýzy sestav

Požadujeme:

" Bakalářské nebo magisterské vzdělání technického směru
" Znalost anglického jazyka slovem i písmem

Zkušenost v následujících oblastech:

" Konstrukce elektrických a elektronických součástek
" Návrh výkonových elektronických modulů (napájecí jednotky, střídače, měniče DC-DC)
" Návrh a integrace elektromotorů
" Znalost a praxe ve vývoji elektronických součástek a sestav v automotilovém nebo obdobném průmyslu (výhodou)
" Znalost 3D CAD systémů, v ideálním případě zkušený uživatel CAD systémů CATIA V5, Creo nebo NX
" Znalost prostředí Windchill PLM nebo obdobného systému
" Znalost automobilových elektrických a hybridních pohonných jednotek
" Znalost projektování silnoproudých a vysokonapěťových (12 až 1200 Vdc) energetických systémů (konektory, sběrnice, kabely, stykače a jištění) elektronických obvodů a desek plošných spojů, vedení kabelových svazků
" Znalost konstrukce statoru a rotoru elektrického motoru
" Zkušenosti se sériovou výrobou, např. lidí do písku a lidí odlitků z hliníku a železa, vytlačování, vstřikování plastů, výroba plechů, spojování kovů (svařování/nýtování/lepení), výroba desek plošných spojů a montáž kabelových svazků

Plat od:
55 000 - 85 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
28.07.2021
Obor a Profese:
Technik v energetice
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Marcela Martínková
221729150
ricardo_prague|teamio#eu

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.