Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Náplň práce:
Obsluha strojů na výrobu a zpracovnání pryže pro automobilový průmysl.

Požadavky:
manuální zručnost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, elektronické stravenky, prémie, docházkový bonus

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Moniky Liemannové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: monika.liemannova@hennigesautomotive.eu;
- telefonicky (pondělí až pátek 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 822;
- osobně (každé úterý 12,30 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Henniges Hranice, s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Plat od:
23 400 Kč
Pracoviště:
Hranice
Nástup:
15.02.2021
Obor a Profese:
Technik v chemickém průmyslu
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Monika Liemannová
581644822
monika#liemannova|hennigesautomotive#eu

Články ze světa práce

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.