Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Pokladní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pokladníci v organizacích - pokladní

Text inzerátu:

vzdělání: středoškolské v oboru stavebním nebo ekonomickém;
mzda: po zapracování do 3 měsíců 15000-16000 Kč + premie;
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Nástup:02.01.2017Plat od - do:13400 - 16000Pracoviště:OrlováObor a Profese:PokladníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Stavebniny Spurný s.r.o.Kontaktní osoba:Lumír Spurný stavebniny|stavebniny-spurny#czKontaktní adresa:Dr. M. Tyrše 1175
735 11 Orlová
Město   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pokladníci v prodejnách - pokladníVeřejné stravování CZ, a.s.Pokladníci v prodejnách - pokla...KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Prodavač specialistaAHOLD Czech Republic, a.s.Prodavač specialistaAHOLD Czech Republic, a.s.Prodavač specialistaAHOLD Czech Republic, a.s.Prodavač specialistaAHOLD Czech Republic, a.s.Recepční – pokladníJOBSYSTEM s.r.o.Prodavač/prodavačkaJOBSYSTEM s.r.o.Pokladníci v prodejnách - pokla...Čerpací stanice ShellPokladníci v prodejnách - pokla...Penny Market s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stavebniny Spurný s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Stavebniny Spurný s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: