VEDOUCÍ ÚDRŽBY | PLZEŇ

Hledáme zkušeného Vedoucího údržby, který se připojí k našemu týmu v Plzni. Pokud máte technické znalosti, schopnost řídit tým a zájem o udržování provozu, přečtěte si následující informace:

Náplň práce:

Odborné řízení údržby, nastavování výrobních zařízení dle technologického postupu
Organizace práce podřízených pracovníků
Odpovědnost za řádný technický stav strojů a zařízeníZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
65 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

SŠ vzdělání technického směru
Praxe na obdobné pozici
Komunikativní znalost anglického jazyka
Zkušenost s vedením lidí
Řidičský průkaz sk. B

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- 25 dní dovolené
- Cafeterie / příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- flexibilní pracovní doba / možnost občasné práci z domova
- stravenky v paušálu
- jazykový kurz
- mobilní telefon, PC

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Vedoucí výrobní linky
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Plzen (GR)
(+420) 378 402 800
S#Svarcova#407368203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.