Zvukaři a osvětlovači

ZVUKAŘ do budovy VD
Životopis zasíllejte na e-mail: lenka.praizlerova@djkt.eu
Náplň práce
" zabezpečení představení a kulturních akcí po zvukové stránce
" spolupráce s inscenačním týmem při přípravě inscenací
" tvorba audiozáznamů
" péče o systémy datové/signálové distribuce: DANTE, BSS BLU link, CCTV + STA, DCF77, intercom a další
" pravidelná údržba a běžné provozní opravy

Nabízíme
" zajímavou a různorodou práci v divadle
" stravenkovou kartu
" příspěvek na penzijní spoření
" příspěvek na dětské tábory a na relaxaci
" 5 týdnů dovolené
" zaměstnaneckou slevu na nákup vstupenek do divadla
" platová tř. 8
" HPP

Požadujeme
" úplné střední odborné elektrotechnické vzdělání nebo vzdělání v technickém oboru na umělecké střední/vysoké škole
" zájem o problematiku záznamu, zpracování a přenosu audio/video signálu
" základní orientaci v oblasti počítačových sítí, praktická zkušenost výhodou
" schopnost opravit jednoduché el. zařízení (čtení elementárního schématu, základní měření, pájení), schopnost náročnějších oprav výhodou
" čtení technické dokumentace v angličtině
" orientaci v jednoduchém notovém zápisu, kladný vztah k hudbě a umění
" zkušenost se zvučením/produkcí kulturních eventů výhodou

Plat od:
23 950 - 27 260 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Optik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Lenka Praizlerová
lenka#praizlerova|djkt#eu