Úředníci ve skladech

NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňování a prodej dřevěných materiálů a doplňkového sortimentu
- práce na skladě a prodejně
- komunikace se zákazníky, nabídka zboží
- manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku

POŽADUJEME:
- alespoň obecnou znalost dřevařských materiálů
- dobré vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení
- obchodního a týmového ducha
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou)
- praxe a zkušenosti z truhlářského oboru (výhodou)

NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
Výhody: - 5 týdnů dovolené
Kontakt: e-mailem

Plat od:
26 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Skladník/manipulant
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Bc. Eliška Krejčí
krejci|drevocentrum-as#cz