Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Firma LUCO rozšiřuje kolektiv a hledá pracovníka na pozici: Prodejce IT

Baví Vás počítač, telefony? Rád poradíte dalším lidem? Nebojte se přijít mezi nás.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky při přímém prodeji.
Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
Pomoc zákazníkům s výběrem a objednáním HW a SW.

Očekáváme:
Dobrá orientace v oblasti IT, ale neboj vše tě naučíme.
Dochvilnost a pečlivost
Komunikativnost a příjemné vystupování
Obchodní dovednosti
Dlouhodobou spolupráci

Jak bude vypadat Váš start u nás?
Nastupujete do rodinné firmy. První dva měsíce po nástupu budete procházet zaškolením, kdy se Vám bude intenzivně věnovat zkušený kolega. Postupně budete získávat sebejistotu a budete pracovat samostatněji.

Nabízíme:
práci ve firmě s více než 20ti letou tradicí
zajímavé finanční ohodnocení
příjemné neformální prostředí
možnost kariérního růstu
firemní benefity (telefon, internetové připojení….)
příspěvek 200,-/den na stravu
nástup možný ihned či po domluvě
Firemní výhody, připojení k internetu, telefon, příspěvek na stravu

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na adresu z.konecny@luco.cz a do předmětu zprávy uveďte: "Prodejce IT"

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně takto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Práce je nabízena na dobu neurčitou se zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou nebo dle zák.práce.

Plat od:
28 000 - 32 000 Kč
Pracoviště:
Nymburk
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Zbyněk Konečný
777 682 972
z#konecny|luco#cz