Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici Dělník - obsluha strojů.
Nástup možný ihned.
Místo je vhodné i pro OZP.

Náplň práce:
Práce ve výrobě:
- práce na různých typech strojů
- doplňování polotovarů do strojů
- kontrola kvality výrobků
- provádění veškerých činností dle pokynu nadřízeného

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- stabilní pracovní uplatnění
- komplexní zaškolení

Požadujeme:
- pečlivost a spolehlivost
- pracovitost, manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, vánoční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou

Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně (sídlo firmy: Nám.17.listopadu 2061, Česká Třebová)
Kontaktní osoby:
Šafář Libor, tel.: 465 539 166, e-mail: l.safar@cokoklasik.cz
Markéta Kopecká, tel. 465 539 168, e-mail: m.kopecka@cokoklasik.cz

Plat od:
21 000 Kč
Pracoviště:
Česká Třebová
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Pekař
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Libor Šafář
465 539 166
l#safar|cokoklasik#cz