Administrativní pracovník / pracovnice do odboru transferu znalostí a řízení projektů

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor transferu znalostí a řízení projektů VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Administrativní pracovník do odboru transferu znalostí a řízení projektů.

Více informací o společnosti naleznete na www.vuv.cz.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, prostřednictvím e-mailu svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na níže uvedený kontakt: kariera@vuv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Plat od:
32 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Plný úvazek
Podmínky:

• SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
• počítačové dovednosti (MS Office)
• komunikativní znalost anglického jazyka
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost komunikovat
• dobré organizační schopnosti a schopnost analytického myšlení
• ochota učit se novým věcem

Výhodou:
• vzdělání v oboru zdravotnictví?
• VŠ vzdělání
• znalost dotačních výzev
• znalosti z ekonomiky, administrativy a řízení projektů, zkušenosti v oblasti vědy a výzkumu či uživatelská znalost sytému QI

Náplň práce:

• administrativní podpora projektů
• vedení evidence všech výzev a projektů
• komunikace se zadavateli
• podpora přípravy smluv a jejich auditů
• kontrola plnění harmonogramu projektů a koordinace napříč projekty
• ad-hoc administrativně - asistentské činnosti
• vyhledávání a administrace nových obchodních příležitostí/poptávek

Nabízíme / benefity:

• zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Mzdové ohodnocení 32 000 - 35 000 Kč/měsíc.

Nástup:
ihned / dle dohody
Obor a Profese:
Administrativa - Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz