Vývojáři softwaru

Jsme stabilní česká společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí. Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici PLC programátor.
Náplň práce:
Programování řídícího systému PLC (především Siemens S-1200, S7-300, S7-1500), HMI
Oživování jednoúčelových strojů nebo montážních linek
Vizualizace operátorských panelů
Kooperace s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby
Uvádění strojů a zařízení do provozu u zákazníků (v ČR i zahraničí)
Servisní činnost
?Služební cesty obvykle 2 - 4 dny v měsíci, výjimečně delší
Očekáváme:
SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření, vhodné i pro absolventy VŠ
Orientace v technické dokumentaci
Základní znalost programování PLC
Angličtina aspoň na úrovni čtení technické dokumentace
Logické uvažování a analytické schopnosti
Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
Schopnost poučit se z vlastních chyb
Výhodou:
Znalost vývoje elektroniky
NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/78 Sb.)
Znalost programování v C/C++ nebo Delphi
Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení dle Vašich schopností
Práci na zajímavých projektech v různých odvětvích průmyslu v ČR i zahraničí
Možnost kariérního růstu a školení v oboru
Příležitost navštěvovat zajímavá místa v zahraničí během služebních cest
Práci ve zkušeném týmu
Pružnou pracovní dobu s možností home office 1 - 2 dny v týdnu
Dovolenou navíc za odpracované roky
Roční bonusy
Neformální a příjemné prostředí
Stravenkový paušál v maximální výši, občerstvení na pracovišti
Zdravotní benefity 20 000 Kč ročně
Kancelář v centru města
Více na https://www.elektlabs.cz/kariera

Těšíme se na Vaše CV na emailu jobs@elektlabs.com.

Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba s možností práce na home office 1 - 2 dny v týdnu
Dovolená navíc za odpracované roky

Plat od:
45 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Magdaléna Přidalová
jobs|elektlabs#cz