Chemik / technolog (vývojový pracovník) - m/ž

Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné výrobce chemických produktů v ČR.

Více informací o společnosti naleznete na www.severochema.cz.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: torakova@severochema.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Pracoviště:
okres Liberec
Plný úvazek
Podmínky:

• VŠ, popř. SŠ chemické zaměření
• praxe na pozici technologa vítána
• orientace v oblasti norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a výrobkové certifikace IFS, FSC, PEFC a chemické legislativy
• analytické schopnosti, organizační dovednosti, manažerské zkušenosti
• dobré komunikační schopnosti, přesnost, svědomitost, spolehlivost
• velmi dobrá znalost obsluhy PC

Výhodou:
• komunikativní znalost anglického jazyka

Náplň práce:

• zajišťování přípravy výroby, vyhodnocení výrobních procesů a její optimalizace, tvorba dokumentace
• optimalizace procesu a tvorba nápravných opatření
• přejímání nové technologie do výroby – úzká spolupráce s vývojovou laboratoří
• každodenní komunikace s jednotlivými úseky firmy – výroba, kontrola jakosti, vývoj, PO, BOZP

Nabízíme / benefity:

• pracovní úvazek 7,5 h/den
• příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní firmy
• 25 dnů dovolené
• 13. a 14. plat
• možnost kariérního postupu

Mzdové ohodnocení 40 000 Kč/měsíc + odměny dle mzdového předpisu.

Nástup:
ihned
Chemický průmysl - Chemik, Chemický průmysl - Technolog v chemickém průmyslu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.