Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na veřejnou správu, není podmínkou).
- Předpokládáme základní znalosti v oblasti spisové služby.
- Znalost práce s PC a MS Office.
- Dobré komunikativní schopnosti a vystupování.
- Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič).
- Trestní bezúhonnost.
- Časová flexibilita, schopnost učit se, ochota cestovat.
- Vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě.
- Aktivní a zodpovědný přístup, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.
- Logické a analytické myšlení.
Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační a implementační činnosti zaměřené na oblast vedení spisové služby v prostředí veřejné správy vč. související problematiky (elektronické podpisy, elektronická komunikace, konverze dokumentů, …). Mezi další činnosti patří ověřování funkčnosti produktů, tvorba dokumentace, zpracování nabídek. Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace.
Co Vám nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu, umožňující odborný i osobní růst.
- Dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (nástupní
mzda 28.000 – 35.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní, roční prémie).
- Pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců).
- Možnost částečné práce z domova.
- Mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook.
- Příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců).
- Příspěvek na stravování zaměstnanců.
- Zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců.
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Profesně strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu haida@haida.cz nebo poštou na
níže uvedenou adresu. K životopisu připojte zejména vyjádření k výše uvedeným požadavkům
a kontaktní údaje pro písemný, elektronický a telefonický styk. Do předmětu emailu nebo záhlaví
dopisu uveďte „produktový specialista - spisová služba“. Vybraní uchazeči budou vyzváni
k osobnímu jednání.
Společnost prohlašuje, že všechny zaslané materiály budou zpracovány a použity výhradně za účelem výběru a náboru uchazečů o zaměstnaní ve společnosti. Poskytnuté materiály budou zpracovávány do ukončení výběrového řízení.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny na webových stránkách společnosti HAiDA s.r.o. https://www.haida.cz/spolecnost/zpracovani-osobnich-udaju-gdpr

Plat od:
28 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Nový Bor
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
haida@haida.cz

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.