Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Co vás čeká
Odborná individuální i skupinová práce s klienty, a to v oblasti poradenství, sociální rehabilitace, sociálně aktivizačních služeb a další odborná sociální práce. Práce sociálního pracovníka je realizovaná převážně v rámci sociálních služeb Sdružení TULIPAN (Chráněné bydlení TULIPAN, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, sociální rehabilitace). Ve všech činnostech se zaměřuje převážně na osoby se zdravotním znevýhodněním a kombinací diagnóz se zaměřením na duševní onemocnění. Práce je realizována v rámci individuálních konzultací s klienty a rodinami, buď v zázemí Sdružení TULIPAN, nebo v terénu, dle potřeb klientů a rodin.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Splňovat kvalifikační požadavky pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce, vstřícnost a respekt.
Podmínkou VOŠ vzdělání.
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Co vám můžeme nabídnout
Práci na HPP. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci. Možnost osobního a profesního růstu.
Možnost delšího neplaceného volna
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Children-friendly office
Vlastní organizace náplně práce
Dog-friendly office
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8.30 do 13.30 hod.

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
08.04.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Zuzana Ondrejčíková