Veterinární asistent/ka ředitele ZOO Tábor

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem a výkonem práce v Praze hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání veterinárního směru a bude mít na starosti organizační řízení celé veterinární části ZOO (nikoliv léčení zvířat v ZOO).
Co bude Vaším úkolem:
• Vedení veterinárního informačního systému
• Příprava vakcinačních a parazitologických plánů pro celou ZOO
• Vyhodnocování parazitologických testů, návrhy na podání vhodných anthelmintik a příprava protokolů pro odčervení zvířat
• Konzultace atypických terapeutických postupů při léčbě exotických zvířat a komunikace se specialisty ve veterinárním lékařství z celého světa
• Komunikace s veterináři českých a světových ZOO
• Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
• Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky
• Účast na výzkumných a publikačních programech ZOO

Co od Vás očekáváme:
• VŠ obor veterinární lékařství
• Výbornou znalost anglického jazyka
• Kladný vztah ke zvířatům
• Reprezentativní a diplomatické vystupování
• Inteligenci a schopnost empatie
• Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
• Výborné organizační a komunikační dovednosti, časovou flexibilitu
• Znalost práce na PC ((MS Office)
• Ochotu se neustále učit

Co Vám nabídneme:
• Pestrou práci pro největší jihočeskou a největší soukromou ZOO
• Výborné finanční ohodnocení
• Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
• Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
• Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
• Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
• Atraktivní lokalitu pracoviště v Praze s výbornou dopravní dostupností
• Stravenkový paušál
• Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek
• Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
• Odměny při životních jubileích
• Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:
• Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
• Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení:
• Roční mzda v rozmezí 650.000 – 850.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem na adresu prace@zootabor.eu.

Pracoviště:
Tábor, Praha
Plný úvazek
Cizí jazyk:

Anglicky, Česky

Nabízíme / benefity:

  • Bonusy a provize
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Stravenky/příspěvek na stravování

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Zemědělství, lesnictví a ekologie - Veterinární lékař
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Dan Kazda
prace|zootabor#eu
Adresa provozovny:
Tábor - Větrovy 10, 39002  Tábor 2