Hlavní účetní

*KO:Šímová Anna Ing., tel.: 721 222 173, e-mail: simova@gypstrend.cz. Osobní schůzka po telefonické domluvě, volejte v pracovní dny od 08:00 do 14:00 hod.
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s praxí nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- schopnost ekonomických rozborů, znalost účetní a daňové problematiky
- schopnost samostatně si svou práci naplánovat, zorganizovat a také úspěšně dokončit
- kreativní myšlení
- zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost
- znalost systému Helios iNuvio velkou výhodou

Náplň práce:
- celková odpovědnost za kompletní účetnictví a dodržování předpisů za organizaci,
- vedení, dohled a zpracování účetnictví, přiznání (DPH, KH, SH, DPPO, …), účetních závěrek, statistických výkazů
- zpracování ekonomických přehledů pro vedení společnosti
- spolupráce s auditorem a příprava podkladů

Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
- možnost realizace vlastních nápadů
- motivační platové hodnocení
- různorodá pracovní činnost
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Možnost si nadpracovat hodiny
- 5 týdnů dovolené
- možnost firemního stravovaní
- možnost občasné práce z domova
- nástup možný ihned

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Anna Šímová
721 222 173
simova|gypstrend#cz