Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce:

zaskladňování zboží od dodavatelů do regálů

vyskladňování zboží dle objednávek zákazníků

manipulační a pomocné práce ve skladu, zodpovědnost za přidělený úsek skladu

dvousměnný provoz: týden ranní, týden odpolední, noční pouze každý 8. týden, PP na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme:

zodpovědnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, trestní bezúhonnost
Nabízíme:

práci na zkrácený úvazek 30h/týdně

měsíční mzdu 18.000-20.000 dle splněných norem

prostředí stabilní firmy a stálého kolektivu

25 dní dovolené

příspěvek na stravné (80 Kč/denně)

příspěvek na dopravu

FlexiPass poukázky (až 500 Kč/měsíc)

zaměstnanecké nákupy za zvýhodněnou cenu

řádné zaučení s následnou podporou při samostatné práci

nástup možný ihned nebo dohodou
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravné, FlexiPass poukázky, příspěvek na dopravu
Kontakt e-mailem.

Plat od:
18 000 - 20 000 Kč
Pracoviště:
Tábor
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
03.04.2024
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Barbora Hanzalová
barbora#hanzalova|pharmos#cz