Referent / referentka nákupu

Refi-CZ s.r.o.

Jsme rostoucí rodinná firma s 24letou tradicí. Zabýváme se specializovaným velkoobchodním prodejem potravinářských výrobků a surovin v segmentu B2B (pekárny, cukrárny, výrobci lahůdek, gastro řetězce, a gastro provozy).

Více informací o společnosti naleznete na www.refi-cz.cz.

Místo práce: Zdiměřická 1412/1, Praha - Chodov

Termín nástupu: možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalistika@refi-cz.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 778 536 868 - Bc. Sylva Plášková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte

Plat od:
32 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Plný úvazek
Podmínky:

• SŠ vzdělání
• středně pokročilá znalost AJ
• systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, psychická odolnost
• analytické schopnosti, komunikativnost a organizační schopnosti

Výhodou:
• praxe

Náplň práce:

• zajištění a řízení skladové zásoby dle určených cílů
• evidence skladových karet (zakládání karet nových výrobků)
• objednávky k dodavatelům (ČR i zahraničí)
• evidence externího skladu (příjem, výdej, karty výrobků, inventury)
• evidence zahraničních faktur
• vyřízení reklamací s dodavateli
• evidence a aktualizace nákupních cen
• koordinace s obchodním oddělením

Nabízíme / benefity:

• práci v rostoucí rodinné společnosti s dlouholetou zkušeností v oblasti potravinářství a obchodu
• samostatnou a různorodou práci se zajímavými produkty
• benefity - mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování
• výhodné zaměstnanecké nákupy
• práci na HPP s možností ovlivňovat dosaženou mzdu

Mzdové ohodnocení 32 000 - 38 000 Kč/měsíc.

Nástup:
možný ihned nebo dle vzájemné dohody
Obor a Profese:
Administrativa - Referent
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz

Články ze světa práce

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?