Všeobecní administrativní pracovníci

Pro naši provozovnu v Plzni hledáme referenta/tku administrativy a logistiky.
Náplň práce:
• zadávání faktur/dodacích listů/dobropisů a dalších dokladů ke zboží
• zadávání přijatých objednávek, jejich kontrola a fakturace
• fakturace zboží a služeb, koordinace expedice a příprava zboží
• realizace skladových operací v interním IS a servisním systému, agenda vratek
• správa salda a upomínek
• administrace ceníku a internetového obchodu
• archivace dokumentů
• zajištění provozu kanceláře

Požadujeme:
• minimálně úplné střední odborné nebo SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• znalost práce na PC a MS Word, Excel, Outlook, výhodou znalost Abra Flexi
• schopnost práce v kolektivu, pečlivost, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
• zdravotní stav vhodný pro uvedenou pracovní pozici a trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr, plný úvazek
• pružná pracovní doba min. do 16:00
• vhodné i pro absolventy – zaškolíme a zaučíme
• nadstandardní finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu 115 Kč/den, zdravotní volno, možnost prodloužení dovolené, zaměstnanecké slevy a práce z domova)
• stabilní zázemí ryze české společnosti s více než dvacetiletou historií
• kancelářskou práci v mladém kolektivu
• možnost uplatnit své zkušenosti, znalosti a nápady

Informace pro uchazeče:
Místo pracoviště: Plzeň, Kollárova 1
Nástup: podle dohody, ideálně 04 – 06/2024
Doplňující informace: Mgr. Jiří Blažek, 377 354 173, blazek@axes.cz

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím informace o vás nebo váš strukturovaný životopis spolu s telefonickým a emailovým kontaktem na adresu prace@axes.cz nebo zavolejte na tel. číslo 377 354 173.

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jiří Blažek
377354173
prace|axes#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.