Technici počítačových sítí a systémů

Kontakt zasláním životopisu na e-mail michalek@pccomp.eu.

Požadavky:
- nemáte strach ze síťových kabelů, z nastavení routerů ani z elektrické vrtačky
- je Vám vlastní provádět práci precizně a máte přirozený talent laicky zákazníkovi vysvětlit, co servisní zásah bude obnášet
- jste schopni improvizace a máte schopnost poradit si v neočekávaných situacích
- nebojíte se vymýšlet nové věci, jste týmovým hráčem
- máte řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- budete u zákazníků instalovat Internet a všechno s tím související
- naučíme Vás počítačové sítě sestavovat, oživovat a přizpůsobovat na míru každému zákazníkovi
- budete se podílet na tvorbě harmonogramů instalací a nákupů potřebných komponent
- budete zákazníkům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení
- budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
- můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.
Nabízíme:
- atmosféru zavedené společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu
- flexibilní pracovní dobu s jasně definovanými pravidly
- firemní vzdělávání, stravenky, služební automobil, mobilní telefon a další benefity.

Plat od:
28 000 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Lukáš Michálek
775 637 152
michalek|pccomp#eu