Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Pozice: Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny
Kontakt: Hančak Andrea, tel.: 608 745 528, 267 289 176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
První kontakt e-mailem - prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce vedoucího prodejny (ž/m)
Náplň práce:
Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
Vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
Řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
Zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
Plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
Zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
Samostatnost, zodpovědnost
Profesionální jednání a vystupování
Pro zákaznický přístup
Nabízíme:
Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
Benefity
Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Jinecká 321, Příbram II

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
21.03.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Andrea Hančak
608 745 528, 267 289 176
kadrycz7|baumax#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.