Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

*KO: Květoňová Jana Mgr. tel.: Mob: +420 604 297 725. Životpis zašlete na e-mail: jana.kvetonova@brano.eu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Zkušenosti s řízením VZV
- platný průkaz k řízení VZV výhodou
- Manuální zručnost
- Dobrou pracovní morálku

Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavé mzdové podmínky, +příplatky
- Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
- Prostor pro zaškolení
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- až + 6 dnů dovolené
- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně - Sodexho Flexipass
- Možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
- Vlastní rekreační zařízení
- Příspěvek na dětské rekreace

Co vás čeká
- Obsluha VZV
- Zavážení výroby materiálem
- Práce ve směnném provozu
Pracovní doba ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 06:00 hod., pracoviště Hradec nad Moravicí.

Plat od:
24 000 - 26 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Květoňová
Mob: +420 604 297 725
jana#kvetonova|brano#eu

Články ze světa práce

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.