Stavební a provozní elektrikáři

Kontakt: Urrea Monika Mgr., tel.: 493 654 463 (8:00- 15:00 hod.) , e-mail: monika.urrea@mileta.cz

Náplň práce:
• Údržba a provoz: plynových kotelen (jedna středotlaká), klimatizací a kompresorovny, napěťových rozvoden, EPS, EZS, řešení krizových situací samostatně nebo ve spolupráci se směnovými vedoucími.
• Elektro opravy: všech výrobních strojů a zařízení, vnitřního a venkovního osvětlení, elektroinstalace.
• Instalace: práce na instalaci nových technologií, drobné požadavky jednotlivých oddělení výroby a administrativy.
• Kontroly: odečty elektroměrů a plynoměrů, elektro a ostatních zařízení, včetně areálu firmy, během nočních a svátečních odstávek.
• Externí: zajišťujeme částečnou nebo úplnou elektro údržbu v externích pobočkách firmy.
Požadujeme:
• vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe nejméně 3 roky
• platné oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6
• pracovitost, spolehlivost a samostatnost

Výhody:
dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, svoz zaměstnanců na víkendové směny, náborový příspěvek, příspěvek za docházku

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Jičín
Nástup:
23.04.2024
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Urrea
493 654 463
monika#urrea|mileta#cz