Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost SPEDOS SERVIS s.r.o. hledá nového kolegu na pozici

ELEKTROMONTÉR vratových a dveřních výrobků pro oblast Teplice

Pracovní náplň:
- montáž a instalace dveří přímo u našich zákazníků
- provádění montáží po celé ČR
- montážní a zámečnické práce, elektro zapojení u elektromontéra
- práce ve 2-3 členném týmu
Požadujeme:
- zkušenost se zámečnickými pracemi
- manuální zručnost
- svářečský průkaz na elektrodu výhodou
- schopnost práce na lešení a ve výškách ( do 10 m )
- u elektromontéra platná vyhláška elektro §6
- řidičský průkaz sk. B
- možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na ověřeném penzionu v případě montáže daleko pro dojezd domů (plně hrazeno firmou) - v průměru 6 nocí v měsíci
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení 35.000 - 55.000 Kč
- vlastní organizace času na montáži
- 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování - diety pro montéry + nadstandardní příplatek
- zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky
- penzijní připojištění, firemní akce
- stabilita české společnosti s 33letou tradicí (založeno 1991)
- nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení
Můžete se stát součástí našeho týmu 40 spokojených montérů.
Přidejte se k nám.
Zaměstnanecké výhody: diety, 22 dní dovolené, 3 dny sick days, penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí

Plat od:
35 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Teplice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Eva Štochelová
605 201 792
kariera|spedos#cz