Fakturanti

Náplň práce:
- vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,)
- příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
- komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu
Co od Vás požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- orientace v účetnictví a daňové legislativě
- základní znalost AJ / NJ výhodou
- dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4 K - výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat
Co Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení - odměny, osobní ohodnocení
- moderní pracovní prostředí s přátelský kolektiv
- příspěvek na stravování
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hod.

Plat od:
28 000 - 32 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
20.03.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Šárka Peterková
733 146 988, 485 109 955
info|nadoko#cz