Prodavači ostatního zboží v prodejnách

První kontakt:
e-mail: prace@fajnzviratka.cz - zasílejte prosím životopisy nebo navštivte pobočku na adrese Akvazoo chovatelské potřeby, V kasárnách 1019, Kolín (OC TESCO).

Náplň práce:
Prodej v chovatelských potřebách.
Nástup ihned na 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky:
Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ochota vzdělávat se, časová flexibilita.
Výhodou škola zemědělského či veterinárního zaměření nebo rekvalifikační kurz na zvířata, vyhrazené veterinární léčivé přípravky a zkušenost s manipulací se zvířaty - není podmínkou.
Základní znalost práce na PC.

Pracovní doba:
V rámci otevíracích hodin Po - Ne 8 - 20 hod, dle rozpisu.

Plat od:
23 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
21.03.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jindřiška Erdeiová
321 672 985
prace|fajnzviratka#cz

Články ze světa práce

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.