Externí spolupracovník pro nábor respondentů

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu Akademie věd České republiky, v.v.i., hledá komunikativní spolupracovníky pro externí spolupráci na pozici: NÁBORÁŘ PANELISTŮ Náplní práce je oslovení konkrétních lidí, které jsou náhodně vybrány, a jejich rekrutace do pravděpodobnostního panelu. Cílem vybudování tohoto panelu je získávat spolehlivé informace o současné české společnosti, studovat a vysvětlovat trendy v postojích a chování a výsledky pak veřejně publikovat. K účasti na tomto panelu je vyzváno jen několik tisíc českých občanů, kterým bude nabídnuta možnost, aby jejich prostřednictvím byl slyšet hlas české veřejnosti. Jak práce náboráře vypadá: - Náborář dostane od CVVM konkrétní adresy, na které zajede a podle stanoveného postupu osloví vybranou domácnost a nabídne jednomu jejímu členu účast v panelovém šetření. - Náborář bude mít k dispozici velice krátký dotazník (do pěti minut), do kterého zaznamená výsledek své návštěvy. - Účast v panelu je pro všechny dobrovolná, práce rozhodně nezahrnuje prodej žádných produktů. Časové rozmezí a náročnost práce: - Náborář si sám určuje, kdy pracuje Finanční ohodnocení: - Náborář dostává odměnu za každý splněný úkol (cca 6 oslovených adres v jednom městě) a za každého narekrutovaného panelistu je pak motivační odměna - Náborář si může vydělat až 2 500 Kč za jeden den - Náklady na dopravu hradíme zvlášť
Vhodné pro: ženy na MD, absolventy, OSVČ, důchodce,
Poznámka k platu: Úkolová mzda. Mzda v Kč.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí
Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.