Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Náplň práce: •řízení směny ve skladu zabývajícím se distribucí léčiv na lékárny •vedení stálého kolektivu 6 zaměstnanců •zodpovědnost za včasné vyskladnění objednávek zákazníků a zaskladnění přijímaného zboží •koordinace činností na skladě, vč. udržování pořádku a plnění dalších úkolů •pravidelná komunikace s vedoucím skladu •práce ve dvousměnném provozu (týden ranní směna 06-14, týden odpolední směna 14-22) Požadujeme: •středoškolské vzdělání •uživatelskou znalost práce na PC •komunikační a organizační schopnosti •zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost •trestní bezúhonnost •výhodou: znalost fungování skladu (příjem zboží, jeho skladování a expedice) zkušenost na vedoucí pozici Nabízíme: •měsíční mzdu 27.000 – 30.000 dle plnění ukazatelů •prostředí stabilní firmy a stálého kolektivu •25 dní dovolené •příspěvek na stravné (80 Kč/denně) •příspěvek na dopravu •FlexiPass poukázky (až 500 Kč/měsíc) •zaměstnanecké nákupy za zvýhodněnou cenu •řádné zaučení s následnou podporou při samostatné práci •nástup možný ihned nebo dohodou Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravné a dopravu, FlexiPass poukázky Kontakt: e mailem

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

BenešovMuzeum umění a designu Benešov
33 000 - 43 000 Kč

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Hradec KrálovéKnihovna města Hradce Králové
od 28 000 Kč

Hospodyně v domácnostech

Hradec KrálovéHKclean s.r.o.
od 26 000 Kč

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

PardubiceVězeňská služba České republik
26 180 - 34 740 Kč

Články ze světa práce


Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?
Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.