Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

[] Místo výkonu práce: Tovární č.p. 424
Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9

Náplň práce:
• Účtování přijatých faktur, vystavených faktur, vystavování dobropisů
• Účtováváni interních dokladů
• Zpracovávání statistických dat
• Sledování a reportování pohledávek a závazků po splatnosti
• Reporting vybraných ukazatelů dle požadavků od vedení společnosti, příprava požadovaných analýz

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost českých účetních standardů a daňové legislativy
• komunikativní znalost angličtiny
• Znalost práce s MS Office
• komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení, smysl pro dodržování termínů
• praxe na obdobné pozici výhodou
• zkušenost se ERP systémem SAP výhodou

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené
• pevné % ze mzdy na penzijní připojištění
• platební karty Flexi Pass
• dotované obědy
• příspěvky na očkování
• příspěvek na dopravné ve výši 1 000 Kč
• akciový program s možností zajímavého finančního výnosu a další benefity dle KS

Kontakt: Nemleinová Lenka, e-mail: lenka.nemleinova@dssmith.com, tel. 604 298 650 (volat 8:00 - 14:00 hod.)

Plat od:
35 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Děčín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Lenka Nemleinová
604 298 650
lenka#nemleinova|dssmith#com