Grafici a výtvarníci v multimédiích

GRAFIK/GRAFIČKA na pomocné práce

VHODNÉ pouze PRO OZP - místo na chráněném trhu práce

Náplň práce:
- pomocné práce s přípravou grafických návrhů
- náplň práce vyžaduje osobní přítomnost na pracovišti nikoliv z domova.
- zkušenost s programem inscape nebo jiným grafickým programem vítána
- zkrácený pracovní úvazek

Hlásit se:
- pan Martin Kohout, první kontakt: e-mail: dilna.eden@seznam.cz

Plat od:
18 200 Kč
Pracoviště:
Litvínov
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Designer
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Martin Kohout
775 971 191
dilna#eden|seznam#cz