Revizní technici v elektrotechnice a energetice

Náplň práce : - Revize elektrického zařízení v rozsahu E2A - Výstupní kontrola zapojení el.rozvaděče a el.rozvodů - Zapojování elektrozvaděčů, montáž elektrických zapojení chladicího zařízení Hlavní požadavky: výhodou je platné osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení v rozsahu E2A; V případě splněných podmínek pro získání odborné způsobilosti k provádění elektro revizí zajistíme přípravný kurz pro získání nového Osvědčení E2A a Zkoušku o prověření odborné způsobilosti. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dojíždění, příspěvek na dovolenou za odpracované roky (první po 10 letech, potom každých 5 let)

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Revizní technici v elektronice

KladnoVězeňská služba České republik
21 710 - 31 820 Kč

Technici požární ochrany, revizní technici staveb

OstravaTEPLOTECHNA Ostrava a.s.
36 960 - 48 000 Kč

Revizní technici ve strojírenství, technici stk

Kralupy n. VltavouSTK Kralupy s. r. o.
od 25 000 Kč

Revizní technici ve strojírenství, technici stk

VyškovMINISTERSTVO OBRANY
21 710 - 31 820 Kč

Revizní technici ve strojírenství, technici stk

Praha-východČSAD POLKOST, spol. s r.o.
od 40 000 Kč

Důlní a hutní revizní technici, báňští inspektoři

DomažliceSGS Czech Republic, s.r.o.
od 200 Kč

Články ze světa práce


Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?
Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Jak na ukončení pracovního poměru

Jak na ukončení pracovního poměru
Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak zvládnout stres v práci

Jak zvládnout stres v práci
Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?