NÁKUPČÍ | INŽENÝRING | ZDIBY | 60 000 Kč

Pro klienta působícího v oblasti chemického a agroprůmyslu hledáme nákupčího v profesích MaR nebo elektro. Vaší hlavní náplní práce bude: - Provádění výběrových řízení, správa poptávek a vyhodnocování nabídek. - Zajištění nákupu dodávek a služeb pro probíhající zakázky. - Technická příprava a návrh řešení (včetně ocelových konstrukcí, kabelových tras, procesních připojení). - Přijímání objednávek od projektových manažerů a vystavování objednávek. - Spolupráce s dodavateli a kontrola dodržování termínů dodávek. - Zajištění dopravy na stavby, sklady nebo do výroby. - Řešení termínových kolizí a tvorba cenových kalkulací. - Komunikace s projektovými manažery a šéfmontéry na stavbě. - Řízení skladu a evidence příjmů a výdejů technického vybavení.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu





Články ze světa práce


Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu
Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat? 

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?
V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?