Key Account Manager

Vaše náplň práce
  • dostanete na starost přidělené portfolio zákazníků, o které se budete starat
  • vašim denním chlebem budou listingy, akce, promoce, roční vyjednávání a také práce s Excelem a PowerPointem
  • budete se hodně kamarádit s tabulkami (Excel), počítat ceny, marže, apod.
  • budete analyzovat, jak si vedeme u vašich zákazníků, tyto analýzy následně interpretovat a prezentovat v rámci firmy
  • budete často v kontaktu s naším oddělením logistiky/plánování a trade marketingem
  • budete občas jezdit k zákazníkům a na „store-checky“, proto řidičský průkaz a nějaké najeté kilometry jsou na této pozici samozřejmostí

Váš profil
  • potřebujete alespoň krátké předchozí obchodní zkušenosti z oblasti FMCG a povědomí o tom, jak se jedná s řetězci
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B
  • práce na PC, Excel, Powerpoint

Naše nabídka
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat (dle pravidel společnosti)
  • Služební automobil a notebook
  • Možnost využití Home office až 2 dny v týdnu
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Firemní benefity (dle pravidel společnosti)
  • Elektronické stravenky
  • Penzijní připojištění (dle pravidel společnosti)
  • Firemní svačinky
  • Možnost nákupu firemních výrobků
  • Možnost zvýhodněných telefonních tarifů
  • Výborná jídelna v budově
  • Firemní akce
  • Káva s mlékem z kunínské mlékárny – co vypijete

Pracoviště:
Opatov, Praha 11
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Prodej a obchod, Prodej a obchod: Key Account Manager
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Michaela Lainová
m#lainova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.