Specialisté v oblasti průmyslové ekologie

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe v oblasti ochrany životního prostředí min. 2 roky - ovzduší, vody, emise a odpady
- znalost legislativy v oblasti nebezpečných látek
- znalost norem ISO 14001
- certifikát bezpečnostního poradce v oblasti ADR výhodou
- dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmovost
Náplň práce:
- zajišťuje dodržování všech platných norem a požadavků v oblasti ochrany životního prostředí
- zpracovává a udržuje platnou dokumentaci požadovanou právními předpisy a firemními požadavky v oblasti ochrany životního prostředí
- zpracovává požadované reporty pro vnitřní i vnější evidenci
- informuje o spotřebách a odchylkách od THN
- zajišťuje součinnost pro jednání se státními úřady a jinými institucemi v oblasti ochrany životního prostředí
- sjednává smlouvy a koordinuje činnosti spojené s likvidací odpadů v návaznosti na plán výroby a provoz zařízení, zpracovává podklady pro tvorbu plánu nákladů
- sleduje a vyhodnocuje rizika plynoucí ze zásahu vyšší moci, např. živelních pohrom - povodeň, záplavy, vichřice atd., spolupracuje a podává včas pravdivé a ucelené informace vedení společnosti.
Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod.
Pracovní smlouva: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok, příspěvek na cafeterii až 14 112 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7-13:00 hod., e-mailem.

Plat od:
33 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Šumperk
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Ekolog
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Michaela Smrčková

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.