Klempíři (kromě stavebních)

Náplň práce: - provádění klempířských oprav osobních a užitkových vozidel - demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel - opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie (opravy nerovnosti - rovnání boků a dalších částí karoserie - výměna čelních oken - práce na rovnacím rámu atd.) - montáž příslušenství a doplňků karoserií a skříní vozidel Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo autoklempíř (profesní zájem o obor) - svářečský průkaz a praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale velkou výhodou - řidičské oprávnění sk. B - pečlivost, šikovnost, zodpovědnost a spolehlivost Nabízíme: - pro mechaniky s praxí máme připravený náborový příspěvek do výše 50 000 Kč - práci v moderním prostředí - práci s nejmodernější automobilovou technikou - zázemí silné, prosperující společnosti - velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn - pracovní oblečení - odborná školení přímo od výrobce voz - stravenky Nástup možný ihned

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Karosáři a autoklempíři

TrutnovOLFIN Car s.r.o.
45 000 - 60 000 Kč

Karosáři a autoklempíři

TrutnovČeské automobilové opravny s.r
34 000 - 40 000 Kč



Podobné nabídky práce

Karosáři a autoklempíři

Brandýs n.L.-St.BoleslavTormelinax s.r.o.
25 000 - 30 000 Kč

Montéři kovových konstrukcí

ProstějovDT Mostárna, a.s.
24 000 - 35 000 Kč

Karosáři a autoklempíři

StrakonicePetr Vojta
od 26 000 Kč

Ostatní pracovníci na zpracování plechu

ZlínPGI MORAVA, s.r.o.
od 21 000 Kč

Karosáři a autoklempíři

ŠenovTransdev Slezsko a.s.
od 35 000 Kč

Karosáři a autoklempíři

KarvináTransdev Slezsko a.s.
od 35 000 Kč

Články ze světa práce


Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?
Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?