SPECIALISTA PRODEJE S AJ - Plzeň město

Máš rád/a vyjímečné produkty a uměl by jsi jej dále prodat /dsitribuovat ? Chceš být součástí výborné party mladých lidí, kteří táhnout za jeden provaz ? Chceš prodávat / pomáhat distribuovat značkové produkty primárně fashion značky ? Domluvíš se opravdu dobře anglicky ??? Nejedná se o klasický prodej na prodejně.. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis...

Náplň práce:
- kompetentní a profesionální služby zákazníkům
- budování a udržování vztahů se zákazníky
- kontrola produktů na webu, kontrola cen, kontrola vystavení na prodejnách
- schůzky se zákazníky, listování zboží atd.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
38 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- středoškolské /vysokoškolské
- zkušenosti v oblasti prodeje, poradenství vítány !
- výbornou znalost angličtiny !
- reprezentativní vystupování
- flexibilita

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- velmi zajímavé finannčí podmínky
- příjemný mladý kolektiv a neformální pracovní prostředí
-občasné výjezdy za zákazníky mimo ČR
- využití angličtiny na denní bázi

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Manažer prodejního týmu
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Plzen (GR)
(+420) 378 402 800
d#ulc#406179203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.