Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

pracoviště Količín
- Náplň práce: Montážní práce elektro na strojích a linkách, Instalace kabelových tras a kabeláže, Zapojování a označování přístrojů, Spoluúčast na oživování strojů a automatizovaných linek, Hledání a řešení problému v elektroinstalaci
- Požadavky: Vzdělání v oboru elektro, Praxe v oboru vítána, průmyslové elektroinstalace, kabeláže na stroji, Zkouška vyhl. 50 §6 nebo vyšší, Znalost a orientace v elektrotechnické dokumentaci, Znalost elektrotechnických komponentů, ŘP sk. B, Manuální zručnost, Samostatnost a ochota odvádět kvalitní práci, Schopnost samostatné ale i týmové práce, Časová a profesní přizpůsobivost, Spolehlivost
- Nabízíme: nástup možný ihned, pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30, 25 dní dovolené, mimořádné finanční odměny, stravovací příspěvek bez účasti, penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy, firemní letní tábor, nákupní slevy na ALZA CZ
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lucie.malikova@elvac.eu

Plat od:
33 000 - 37 000 Kč
Pracoviště:
Holešov
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Malíková
lucie#malikova|elvac#eu