Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Co bude vaše pracovní náplň:
• Práce s odjehlovacími nástroji: ruční i strojní – pohonná jednotka ENESKA
• Dodržování správného postupu odjehlení dílu
• Manipulace s výrobními díly a jejich čistění
• Vyplňování průvodní dokumentace a knihy stroje
• Orientace v pracovním plánu, odjehlovacím plánu a průvodní dokumentaci
• Práce s portálovým a sloupovým jeřábem
• Samokontrola zhotovené práce, kontrola procesu – práce s měřidly
• Dodržování zásad norem a předpisů na pracovišti
• Příprava a udržování pracoviště (nástroje, rychloupínací hlavice, díly a další)

Požadavky na pozici:
• Vyučen v některém z oborů ve strojírenství nebo příbuzném – zaškolení a zvýšení kvalifikace zajišťujeme
• Manuální zručnost – práce s nástroji a měřidly
• Schopnost čtení výkresové dokumentace
• Odpovídající zrakové schopnosti
• Ochota pracovat na dvě směny

Pracovní podmínky:
• Práce v přátelském kolektivu
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Atraktivní práce v kosmickém průmyslu
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu pro zaměstnance vzdálenější více jak 5 km
• Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Příspěvek na penzijní spoření a připojištění

Možnost nástupu: Okamžitě
Vaše životopisy zasílejte na e-mail: info@atc-space.cz

Plat od:
200 - 215 Kč
Pracoviště:
Klatovy
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Technolog ve strojírenství
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Markéta Stark
722726244
marketa#stark|atc-space#cz

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.