Provozní technik elektro, 1 směna

Vaše náplň práce
  • provádění a organizace elektro oprav strojů ve výrobě včetně vedení následné dokumentace
  • zodpovědnost za efektivní a bezpečný provoz všech zařízení na linkách
  • zapojení nových zařízení na linkách
  • zajištění nákupu, evidence a skladování potřebných náhradních dílů
  • u složitějších oprav rozhoduje o využití interní či externí servisní službě
  • úzká spolupráce s elektro údržbáři na lince včetně zajištění pravidelných školení

Váš profil
  • elektro vzdělání, včetně platné zkoušky z NV 194/2022 Sb.§6
  • zkušenosti a znalosti týkající se programování PLC, automatizace apod.
  • schopnost a ochota řešit nečekané situace, chuť stále se učit a dále vzdělávat
  • znalost práce na PC v MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • schopnost základní komunikace v angličtině (zahraniční servisní technici)
  • ŘP B - aktivní řidič

Naše nabídka
  • možnost podílet se na rozjezdu nových, inovativních projektů výroby
  • individuální stanovení mzdy v závislosti na praxi a vzdělání (od 60 tis. Kč)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zajímavé roční bonusy
  • stravenky nebo využití závodní jídelny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění (od 6000 Kč/ročně)
  • soustavné vzdělávání
  • příspěvek na volnočasové aktivity (masáže, kulturní či sportovní akce)
  • příspěvek na dojíždění (190 Kč/den)

Pracoviště:
Dýšina
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Strojírenství a Engineering
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
+420724902405
g#fialova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.